Kadri Pill – tegevjuht/teenuste üldkoordinaator
Teadusmagistrikraad liikumis- ja sporditeadustes (füsioteraapia), bakalaureusekraad õigusteaduses.
Omab pikaaegset rehabilitatsioonimeeskonnas töötamise ja selle juhtimise kogemust. Lisaks on töötanud Tartu Ülikoolis füsioteraapia eriala õppejõuna ja programmijuhina. Omab rahvusvaheliste projektide juhtimise kogemust, on kirjutanud erialaseid teaduspublikatsioone.
On täiskasvanute koolitaja aastast 2008, hetkel keskendunud rehabilitatsioonispetsialistide koolitamisele RFK valdkonnas üle Eesti.

Merike Einer – kogemusnõustaja
On lõpetanud Tartu Ülikooli Ühiskonna Teaduste Instituudi kogemusnõustaja koolituse. Lisaks on ka täiskasvanute koolitaja. Hetkel juhib Valgamaa Suhkruhaigete Seltsi.
Nõustamisvaldkonnad: pikaaegne töötus, erivajadusega laps, diabeet, infarkt, lein ja lähisuhte vägivald (vaimne ja füüsiline).
Eesmärgid kogemusnõustajana:
1. Kuulan ja annan vajadusel nõu puude või tervisehäirega toimetulekul.
2. Aitan vajadusel leida motivatsiooni ja tõsta enesekindlust
3. Aitan ja toetan tööotsimist ja õppimist.

Kati Mõttus – eripedagoog

Ave Kool – sotsiaaltöötaja/võlanõustaja
On omandanud 2016 aastal rakendusliku kõrghariduse sotsiaaltöö erialal Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis. Lisaks osaleb ta erinevatel seminaridel ning on oma teadmisi ammutanud läbi erinevate täiendkoolituste nagu traumat arvestava praktika kasutamine. Hetkel on läbimas ohvriabi põhikoolitust.
2024 aastal on omandanud võlanõustamise baaskursuse ning soovib seeläbi pakkuda mõistmist ühes inimeste eripärade, eksimuste või elus seni tehtud kehvade valikutega ning otsida koos võlgnikuga võimalusi võlgnevuste vähendamiseks või likvideerimiseks.

Kaiti Kuiv – pereterapeut
On 1988. aastast praktiseeriv psühhiaater ning 1996. aastast praktiseeriv paari- ja pereterapeut.
Aastatel 1980 – 1986 õppis Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas ravi erialal ning 1986 – 1987 spetsialiseerus psühhiaatria erialale.
Aastatel 1996 – 1998 läbis sellealase koolituse, misjärel on pereteraapiat järjepidevalt praktiseerinud ja end erinevates psühhoteraapia valdkondades
täiendanud.

Riina Einasto – sotsiaaltöötaja/tegevusjuhendaja
Riina on lõpetanud Tartu Ülikooli sotsiaaltöö eriala 2001. aastal. On täiendanud ennast psühholoogia valdkondades. Viimati läbis psühholoogia- ning rehabilitatsiooni-alased koolitused sotsiaalvaldkonna klienditöös. Riina on töötanud õppejõuna, samuti kliinikumis ja rehabilitatsioonimeeskondades, nõustades nii täiskasvanuid kui lapsi. Ta on omandanud väärtusliku kogemuse vabatahtlikuna Mehhikos väärkoheldud laste varjupaigas ning ka hooldekodus.
Vabal ajal matkab looduses, teeb loodusfotosid ning on ka avaldanud ilukirjandusteoseid.

Merilin Lepik-Rätsep – eripedagoog
On lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuse ja magistriõppe integreeritud õppekava klassiõpetajana inglise keele ning käsitöö ja kodunduse õpetaja lisaerialadega (haridusteaduse magister).
Töötanud pedagoogina peaaegu kaks aastakümmet. Poole sellest liitklassiõpetajana ning olnud Eesti Liitklassiõpetajate Kogukonna juhatuse liige.
Omandanud lisaks bakalaureusekraadi eripedagoogikas (haridusteaduse bakalaureus) ning läbinud erinevaid erialaga seonduvaid koolitusi, sh traumateadlikkus töös riskikäitumisega laste- ja noorte tugisüsteemide toetamisel, psühholoogiline eesmaabi, WHO QualityRights, lähisuhtevägivald jne.
Vabal ajal tegeleb käsitööga ning veedab aega perega Eestimaad avastades.

Sirje Pärn – sotsiaaltöötaja/kogemusnõustaja

Merle Karu – loovterapeut (visuaalkunstiteraapia suund)
Merle Karu on loovterapeut ja kunstiõpetaja, kelle töö keskendub visuaalkunstiteraapia võimalustele nii traditsiooniliste kui ka digitaalsete vahendite kaudu. Tal on pikaajaline kogemus kunstiõpetuse, graafilise disaini ja loovteraapia valdkonnas, kus ta toetab inimesi eneseväljenduse, loovuse ja heaolu edendamisel.
Ta on lõpetanud Tallinna Kunstikooli ning omandanud Tallinna Ülikoolis kunstiõpetuse õpetaja eriala (magistrikraadiga võrdsustatud 5-aastane nominaalõpe), mille kõrvalerialaks oli rakenduslik psühholoogia. Töötanud nii graafilise disaineri ja illustraatorina kui ka kunstiõpetajana, on ta viimastel aastatel spetsialiseerunud loovteraapiale rehabilitatsioonimeeskondades.
Loovteraapia õpingud visuaalkunstiteraapia suunal algasid 2020. aastal Tallinna Ülikoolis. Õppekava raames on läbitud neli põhjalikku praktikaprotsessi, mis hõlmasid nii individuaal- kui ka grupiteraapiaid erinevates sihtrühmades. Hetkel on valmimas magistritöö, mis keskendub loovteraapia ja visuaalkunstiteraapia rakendamisele.
Merle on olnud huvitatud ka digitaalsete vahendite kasutamisest kunstiteraapias – kuidas tehnoloogia saab toetada loovteraapilisi protsesse ning pakkuda uusi eneseväljendusvõimalusi. Tema suunatud loovtööde protsessides on olulisel kohal nii traditsioonilised kunstimeetodid (maal, joonistamine, kollaaž) kui ka kaasaegsed digilahendused (graafikatöötlemine, digimaal, virtuaalsed loovteraapia tööriistad).
Täiendkoolitused on keskendunud eelkõige:
• visuaalkunstiteraapia tehnikatele ja rakendamisele,
• psühholoogiale ja loovate eneseväljendusvõimaluste toetamisele,
• ettevõtluse alustamise ja arendamisega seotud teemadele.
2024 – SandStory Therapy® (Liivalugude teraapia) väljaõppe I tase
(Akrediteeritud Rahvusvahelise Liivalugude Assotsiatsiooni poolt)
Eesti Loovteraapiate Ühingu assotsieerunud liige.

Helene Kajak – füsioterapeut
On omandanud erialased teadmised Tartu Ülikoolist ning täiendanud ennast lisakoolitustega kinesioteipimise ja lümfimassaaži vallas
Omab pikaaegset kogemust grupitreeningute läbiviimisel nii täiskasvanutele kui lastele ning valdab klassikalise massaaži tehnikaid. Lisaks omab kogemust rehabilitatsioonimeeskonna töös.

Annika Maarend – psühholoog
Annika on omandanud Tallinna Ülikoolis kõrghariduse psühholoogias ja läbinud magistriõppe kava visuaalkunstiteraapia erialal. Psühholoogina on töötanud alates 2007.a.
Oma töös rakendab lahenduskeskset lühiteraapiat, visuaalkunstiteraapia meetodeid ja motiveerivat intervjueerimist.
Täiskasvanuid nõustab ka valuga toimetulekul ja uneprobleemide korral.

Riina Rae – kogemusnõustaja
On nelja lapse ema ja tänu neile on ta täna see kes ta on. Emaks olemine on elus talle rohkem õpetanud kui mistahes kool.
On läbinud Loov Ruumi kogemusnõustamise koolituse 2021/22 aastal. Lisaks on läbinud Tegevusjuhendaja sissejuhatava koolituse e-õppe programmi 2022 ja leinanõustamise koolituse 2023 aastal.
Igapäevaselt töötab keskastmejuhina ning tal on ligi kümne aastane meeskonnatöö kogemus.
Kogemusnõustamise valdkonnad: autismispektrihäirega laps, epilepsia diagnoosiga laps ja nende vanemad.
Tema moto: Olen valmis Sind kuulama ja toetama. Koos on kergem.

Külli Raudsepp-Vihuri – kogemusnõustaja/toitumisnõustaja
Nõustajana pühendub inimeste aitamisele ja toetamisele tervist toetavate eluviiside leidmisel ning omaksvõtmisel. Külli soov on aidata inimestel astuda esimesed sammud tervislikuma elu poole, keskendudes tervislikule toitumisele, terviseprobleemidega toimetulekule, taastumisele ja vaimse tervise hoidmisele. Uute harjumuste tulemusel paraneb tervislik seisund, kehakaal, meeleolu, energiatase ja une kvaliteet.
Koostöös kliendiga leitakse just talle sobivad lahendused ja võimalused, mis toetavad kliendi eesmärke ning uute harjumuste loomist.
Kogemusnõustamise valdkonnad:
● Krooniline valu ja pikaajalised liigestehaigused
● Füüsilisest haigusest tingitud vaimse tervise probleemid ja stressiga
toimetulek
● Elumuutustega kohanemine ja igapäevaeluga toimetulek haiguse tõttu, uute
eluväljavaadete leidmine, eneseväärtustamine, motivatsiooni ja
enesekindluse leidmine
● Töö kaotamine haigestumise tõttu, sellega kaasnevad vaimse tervise
probleemid ja hirmud
Toitumisnõustamise valdkonnad:
● Tervislik kaalu langetamine või tõstmine
● Tervist toetav tasakaalustatud toitumine
● Energiapuudus, väsimus, jõuetus
● Menüü analüüs, tasakaalustamine ja korrigeerimine
● Kergemad seedevaevused, toidutalumatus/-tundlikkus
● Gluteenivaba toitumine
● Laktoosivaba toitumine
● Liikumisnõustamine füüsilise vormi parandamiseks ja kaalu langetamiseks
Külli on lõpetanud MTÜ Avitus Kogemusnõustajate koolitusprogrammi, Annely Sootsi Tervisekooli “Toitumis- ja tervisenõustaja eriala”, samas koolis täiendõppe “Välistamisdieetide, toiduallergia ja -talumatuse olemus ning testimine”. Lisaks on läbinud Tallinna Ülikoolis täiendõppe “Erivajadustega inimeste toitumine ja liikumine” ning Eesti Tsöliaakia Seltsi koolituse “Gluteenivaba toitumine, toitumisnõustaja roll tsöliaakiaga inimese märkamisel ja toetamisel”. Külli täiendab ennast pidevalt erinevatel tervise- ja toitumise teemalistel koolitustel.

Tiina Kurrik – kogemusnõustaja

Julia Pavlova – psühholoog
Julia on lõpetanud psühholoogia eriala Tartu Ülikooli magistriastmes. Omab pikaajalist kogemust lastega töös. Peamised töötamise valdkonnad rehabilitatsioonisüsteemis on olnud autismispektrihäire, aktiivsus-tähelepanuhäire, emotsionaalsed probleemid.
Julia on läbinud sissejuhatava koolituse käitumis-kognitiivses teraapias, motiveeriva intervjueerimise koolituse, samuti lastepsühholoogia ja neuropsühholoogia valdkonna koolitusi.
Lisaks klienditööle töötab Julia vaimse tervise valdkonna koolitajana ja on sertifitseeritud vaimse tervise esmaabi koolitaja.
Oma töös peab Julia oluliseks head kontakti kliendi ja tema perega, tõenduspõhist lähenemist ja meeskonnatööd.

Merit Männi – füsioterapeut

Lea Lükk – psühholoog
Omandasin bakalaureusekraadi psühholoogias Suurbritannias, avatud ülikoolis töö kõrvalt. Samuti tegin läbi kursused coachingus, nii hariduse kui äri juhtimises. Tagasi Eestisse tulin 2019.aastal ja sellest alates olen saanud oma teadmisi rakendada mulle südamelähedases valdkonnas.
