Minu kogemus Tarbatu Tervisepargis on positiivne, sest olen seal ravil juba mitmendat aastat järjest. Seal arvestatakse Sinu jõudlusega ning tehakse neid harjutusi mida saad ka ise kodus teha.

Kalli, 38a

Olen saanud füsioterapeudilt häid harjutusi ja soovitusi oma liigeseprobleemidele.

Tea, 67.a.

Jäin teenusega väga rahule. Inimesed on väga lahked ja head spetsialistid. Olen täitnud kõik eesmärgid ja saanud õiget abi. Kindlasti soovitan teistele ka, sest annab võimaluse edasiliikumiseks.

Helje, 63a

Töötan põhiliselt arvutis ja tööpäevad mööduvad tavaliselt istudes kontori laua taga. Päeva lõpus on tihti tunne, et selg on 2 cm “kokku tõmmanud” ja on vajadus ennast kuidagi “sirgemaks venitada”. Regulaarsed massaažiseansid pakuvad mõnusat pausi keset tööpäeva ja on aidanud mul ennast lõõgastada ning lahendanud selja vaevused.

Rain, 50.a.

Kuna tegelen igapäevaselt harrastusspordiga, siis vajan ka regulaarselt lihashooldust. Olen käinud erinevates salongides kuid nii põhjalikku teenust ei ole varem saanud. Kuna olen arvamusel, et massaaž on trenni üks osa, siis olen kindel, et külastan seda kohta ka edaspidi, ning soovitan seda teha ka kõikidel oma tuttavatel, olenemata inimese füüsisest.

Kairi 32.a.

Seoses sportimisega olen füsioterapeudiga tihedas kontaktis! Saan alati abi, kui vaja!

Toomas, 41.a.