Tarbatu Tervisepargis alustatakse 24. maist üldkehalise ettevalmistuse (ÜKE) treeningutega. Treeningute eesmärgiks on inimesi rohkem liikuma motiveerida ning üheskoos põnevaid ja mitmekülgseid harjutusi sooritada. Treeninguid viib läbi füsioterapeut ning harjutustes kasutatakse nii oma keha raskust kui ka mõningaid kergemaid abivahendeid (kummilindid, täidetud veepudelid).

Milleks meile treening?

Organismil on suurepärane võime kohaneda sellele antavate koormustega, seetõttu ühekordse koormuse tagajärjel organismi energiavarud küll vähenevad, kuid regulaarselt treenides kohaneb organism koormusega ning energiavarud hoopis suurenevad. Ühekordne treening tekitab lihastesse struktuurseid muutusi, mis regulaarse treeningu tulemusena viib lihaste täiustumise ja tugevnemiseni. Lisaks lihaste tugevnemisele muutuvad tugevamaks ka kõõlused. Eelnevalt nimetatud kahele aspektile lisanduvalt suureneb regulaarse treeningu tagajärjel kehaline töövõime üleüldiselt.

Kiireneb ka ainevahetus, mis viib soovitud kaalulanguseni, paraneb painduvus, väheneb vererõhk ja süda muutub regulaarse treeningu tulemusena tugevamaks. Kõikidele füsioloogilistele muutustele lisaks, kaasneb regulaarse treeninguga hea enesetunne.

Tarbatu Tervisepargi ÜKE treeningud on jõukohased kõigile – harjutuste raskust reguleeritakse vastavalt inimese enda võimekusele. Lisaks sellele annab kuni 10 inimesega rühm osalejale motivatsiooni treeningutel osaleda, sest seltsis on segasem!

Seega – võta sõber kaasa ja tule treenima hea enesetunde ja tugevama keha jaoks!

Info ja registreermine: 56 611 927 või info@tervisepark.ee