Füsioteraapia on massaažil, terapeutilisel harjutusel, asendravil ja füüsikalistel meetoditel põhinev taastusravi osa, mille eesmärgiks on parandada, arendada, taastada ja säilitada inimese funktsinaalset seisundit.

Füsioteraapia on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele, kellel esinevad terviseprobleemid, mis takistavad igapäevaelus liikumist, mängimist, õppimist, töötamist, sportimist, üldist suhtlemist.
Füsioteraapia teenus sisaldab füsioterapeutilist hindamist, eesmärkide püstitamist, teraapiaplaani väljatöötamist, harjutusvara õpetamist, konsultatsiooni. Vajadusel toimub teenuse raames ka abivahendi vajaduse hindamine. Hindamise käigus määrab füsioterapeut või tegevusterapeut abivahendi vajaduse, abivahendi liigi (liikumis-, olme- või kommunikatsioonivahend jne.), lisadetailide vajaduse standardvarustusele (näiteks ratastooli puhul küljetugede vajadus ja asetus), kasutusaja (kui pikaks ajaks abivahendit planeeritakse) ning järelkontrolli aja rehabilitatsiooniasutuses.

Abivahendi vajaduse hindamist ja kohandamist teostab füsioterapeut või tegevusterapeut. Vajadusel kaasatakse abivahendi spetsialist ja abivahendite edasimüüja.

Füsioteraapia teenusele oleks vajalik kaasa võtta mugavad/sportlikud riided!

Teenust viib läbi füsioterapeut, teenuse kestus 45 kuni 60 min. Teenust pakutakse individuaalselt või grupis, kas Tarbatu Tervisepark ruumides või kliendi kodus. Koduteenusena lisandub teenuse hinnale 5 eur.

Teenus on tasuta, kui laps või täiskasvanu on suunatud Sotsiaalkindlustusameti poolt sotsiaalsele rehabilitatsioonile ja soovitatud on füsioterapeudi indivdiuaalteenust, pereteenust või füsioteraapia grupiteenust.

Teenus on tasuta täiskasvanud tööealisele inimesele või 16 a ja vanemale õppurile, keda on suunatud Töötukassa poolt tööalasele rehabilitatsioonile või lapsele, puudega isikule või vanaduspensionärile, keda on suunatud Sotsiaalkindlustusameti poolt sotsiaalsele rehabilitatsiooniteenusele.

Tasulise teenusena Tarbatu Tervisepark hinnakirja alusel. Broneeri aeg siin!

  • Tasulisele teenusele broneerimine

  • Teie andmed