Beebide füsioteraapia on mõeldud lapse arengu soodustamiseks ja liikumisoskuste ning liigutustegevuste arendamiseks. Füsioterapeudid tegelevad jämemotoorsete tegevustega, nagu istumine, roomamine, kõndimine, samuti painduvuse, jõu ja vastupidavuse arendamisega. Teenuse käigus õpetatakse vanemale erinevaid võtteid, kuidas lapse arengule kaasa aidata kodustes tingimustes. Lisaks sellele aitab füsioterapeut tuvastada arengulisi kõrvalekaldeid ning vajadusel saab suunata lapse ka individuaalsele füsioteraapia teenusele, kus tegeletakse rohkem lapse individuaalsete eripäradega ning keskendutakse lapse arengule individuaalsest vaatenurgast.

Beebide grupivõimlemine 3-6 kuu vanustele lastele toimub alates 26.09 (va 03.10) igal kolmapäeval kell 10.00 ning 6-9 kuu vanustele lastele kell 11.00. Palume kohal olla 5-10 minutit varem, et vanem saaks lapse võimlemiseks valmis seada ning et beebi saaks harjuda enne võimlemise algust uue keskkonnaga.

Võimlemine toimub, kui grupp on täitunud: grupi suurus on 3 beebit koos vanemaga. Juhul, kui teisipäeva õhtuks kell 18-ks ei ole grupp täitunud, teenust ei toimu. Teenuse toimumise või mittetoimumise kohta saadetakse vanemale meili teel teavitus.

Gruppi registreerumiseks palume saata kiri aadressile info@tervisepark.ee!

Grupivõimlemise ühe korra tasu ühe lapse kohta on 8 eurot.

Grupivõimlemist viib läbi füsioterapeut Nele Laurimaa