Oleme nüüdseks mõnda aega osutanud terviseteenuseid Tartus – koostöömeie meeskond üha suureneb ja lisanduvad uued teenused! Kõige populaarsemad neist on hetkel klassikaline massaž ja füsioteraapia.

Paraku on füsioteraapia Tartu linnas eelkõige kiirelt kättesaadav siis, kui inimene maksab selle eest ise. Nii on olnud see ka meie juures.

Mul on aga hea meel teatada, et meie juurde on võimalik tulla teenusele ka perearsti saatekirjaga. Perearstidel on selleks vastav teraapiafond, mis on alates 2015. aastast rakendatav üldarstiabi kättesaadavust parandav meede. See võimaldab perearstil suunata oma patsiendid meditsiinilise näidustuse olemasolul otse mittekliiniliste spetsialistide nagu psühholoogi, logopeedi ja füsioterapeudi vastuvõtule. Teraapiafond on täiendav võimalus saada vajalikku ravi kiiremini ja oma perearsti koordineerimisel.

Silmas tuleb pidada, et perearstid saavad oma patsiente saata teenusele ainult juhul, kui neil selleks võimalus on (kui teraapiafondis on selleks raha) ning, kui teenust osutaval ettevõtte on olemas Terviseameti poolt väljastatud tegevusluba. Siinkohal kutsun üles inimesi meeldivale koostööle oma perearstidega, sest mainitud teraapiafondi suurust ei määra perearstid!

Tarbatu Tervisepargil on vastav tegevusluba olemas, seega uurige oma perearstilt võimalust, et saaksite tulla meie juurde ka siis, kui Teil on seda vaja, mitte aga siis, kui see on võimalik!

Tarbatu Tervisepark ei ole loodud inimeste pärast, vaid inimeste jaoks!

Mõistvat suhtumist meile kõigile,

Kadri Pill

Tarbatu Tervisepark tegevjuht