Taastusravi ja rehabilitatsioon – kellele?

Meie klientideks on beebid ja väikelapsed, noored, tööealised täiskasvanud, sportlased ning vanemaealised, kelle igapäevaelu on häiritud erinevatest probleemidest: valu (pea- ja seljavalu, liigesvalud), lihaspinged, liigesjäikused, erinevad tursed, tasakaaluprobleemid, hirm kukkumise ees.
Meie klientidel võivad olla teisigi probleeme: sotsiaalsed, psühholoogilised, toitumisalased probleemid. Lisaks nendele võivad olla õppimis- ja keskendumiraskused.

Alates augustist 2016 on Tarbatu Tervisepark ka rehabilitatsiooniasutus! Loe lähemalt siit!

Tarbatu Tervisepark – mida?

Meie eesmärgiks on kliendikeskse lähenemise ja teaduspõhiste teraapiameetodite abil parandada ja säilitada inimeste tervist ja seeläbi tõsta inimeste elukvaliteeti.

Terviklahendused – kuidas?

Meie tervisepargis on esindatud väga palju erinevaid teenuseid, mida inimene saab valida ise või koostöös spetsialistidega. Inimese taastumisele aitavad kaasa füsioterapeudid, taastusarst, sotsiaaltöötaja, lümfiterapeut, toitumisnõustaja, lisaks on võimalus tulla kogu perega joogasse. Pakume oma teenust nii keskuses kui kliendi kodus, teatud teenused viiakse läbi basseinis.

Tervise heaks – miks?

Kiire ja õigeaegne rehabilitatsioonispetsialisti konsultatsioon ja teraapia on olulisteks teguriteks inimese elukvaliteedi parandamisel ja säilitamisel. Tervisepark ei ole loodud inimeste pärast vaid inimeste jaoks!

Tarbatu Tervisepark – teekond tervise heaks!