1Füsioteraapia on massaažil, terapeutilisel harjutusel, asendravil ja füüsikalistel meetoditel põhinev taastusravi osa, mille eesmärgiks on parandada, arendada, taastada ja säilitada inimese funktsinaalset seisundit.

Füsioteraapia on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele, kellel esinevad terviseprobleemid, mis takistavad igapäevaelus liikumist, mängimist, õppimist, töötamist, sportimist, üldist suhtlemist.
Füsioteraapia teenus sisaldab füsioterapeutilist hindamist, eesmärkide püstitamist, teraapiaplaani väljatöötamist, harjutusvara õpetamist, konsultatsiooni.

Teenusele oleks vajalik kaasa võtta mugavad/sportlikud riided!

Teenust viib läbi füsioterapeut, teenuse kestus 45 min. Teenust pakutakse individuaalselt, pereteenusena või grupis, kas Tarbatu Tervisepark ruumides või kliendi kodus.

Teenus on tasuta, kui laps või täiskasvanu on suunatud Sotsiaalkindlustusameti poolt sotsiaalsele rehabilitatsioonile ja soovitatud on füsioterapeudi indivdiuaalteenust, pereteenust või füsioteraapia grupiteenust.

Teenus on tasuta täiskasvanud tööealisele inimesele, keda on suunatud Töötukassa poolt tööalasele rehabilitatsioonile ja leitud on füsioterapeudi indivdiuaalteenuse, füsioterapeudi pereteenuse või füsioterapeudi grupiteenuse vajalikkus.

Tasulise teenusena Tarbatu Tervisepark hinnakirja alusel. Vaata hinnakirja siit!